Domov » Nehnuteľnosti » 4 izbové byty » 4 izb. byt s LOGGIOU v príjemnej lokalite, bezproblémové parkovanie, kompletná rekonštrukcia, Slatinská ul.
Inzerát bol označený ako nevhodný.

4 izb. byt s LOGGIOU v príjemnej lokalite, bezproblémové parkovanie, kompletná rekonštrukcia, Slatinská ul. - 05.09.2014

4 izb. byt s LOGGIOU v príjemnej lokalite, bezproblémové parkovanie, kompletná rekonštrukcia, Slatinská ul. Ponúkame pekný 4 izb. byt(75m2) + veľká loggia(4m2) a pivnica v tichej, veľmi príjemnej a bezpečnej lokalite na Slatinskej ulici v Bratislave - Vrakuňa. Byt sa nachádza na 4. poschodí kompletne zrekonštruovaného a zatepleného 7 poschodového bytového domu s výťahom. Rekonštrukcia bytového domu zahrňuje aj obnovenie vnútorných spoločných priestorov. Byt bol kompletne zrekonštruovaný – plastové okná, murované jadro, dlažba a plávajúca podlaha, elektroinštalácia, nová kuchyňa. Zateplený a zrekonštruovaný je aj balkón – nová dlažba, omietky, parapeta. Bezpečnostné dvere, vrátane novej vybetónovanej zárubne a prahu. Byt sa predáva nezariadený. Dispozičné riešenie bytu je znázornené v priloženom pôdoryse. V okolí domu je výborná dostupnosť kompletného občianskeho vybavenia ako i pohodlné parkovanie. Cena vrátane provízie: 91 990,- Eur. Zaručujeme profesionálny právny, hypotekárny a realitný servis, zahrňujúci základné správne a notárske poplatky, so zárukou bezpečného predaja a prevodu nehnuteľnosti. Prenechajte svoje starosti s úradmi na nás!
Meno Viktor Icon.Chybná kategória.
Lokalita Bratislava Icon.Nevhodný inzerát.
Telefón 0910170141 Icon.Vytlačiť inzerát.
Email Kontakuj formulárom Icon.Zdielať na facebooku.
Zobrazení 2288x Icon.Doporučiť
Cena 91990 € Icon. Pridaj medzi obľúbené
Fotogaléria inzerátu:
4 izb. byt s LOGGIOU v príjemnej lokalite, bezproblémové parkovanie, kompletná rekonštrukcia, Slatinská ul. 4 izb. byt s LOGGIOU v príjemnej lokalite, bezproblémové parkovanie, kompletná rekonštrukcia, Slatinská ul. 4 izb. byt s LOGGIOU v príjemnej lokalite, bezproblémové parkovanie, kompletná rekonštrukcia, Slatinská ul. 4 izb. byt s LOGGIOU v príjemnej lokalite, bezproblémové parkovanie, kompletná rekonštrukcia, Slatinská ul. 4 izb. byt s LOGGIOU v príjemnej lokalite, bezproblémové parkovanie, kompletná rekonštrukcia, Slatinská ul.
TOP 3 inzeráty uživateľa
4 izb. byt s LOGGIOU v príjemnej lokalite, bezproblémové parkovanie, kompletná rekonštrukcia, Slatinská ul. 2288x zobrazené
Icon.Všetky inzeráty užívateľa
Kontaktuj inzerenta
Váš email: *
Vaša správa: *
Overovací kód: *
Lacno predám - bazár, inzercia zadarmo - u nás sa za inzerciu neplatí.